Andrzejkowe Nocowanki

• zabawa przy muzyce;
  • czytanie na dobranoc;
  • oglądanie bajek;
  • wspólna kolacja i śniadanie;

Aby wziąć udział w wydarzeniu dzieci muszą mieć ze sobą śpiwór, poduszkę, piżamę, przybory toaletowe, ubranie na zmianę, ew. prześcieradło. O resztę zatroszczymy się my!

Zapisy pod nr tel 503 600 006 lub na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Miejsca rezerwujemy po uiszczeniu opłaty (100 zł)
na konto nr 34 1140 2004 0000 3402 7638 1752.

Rodzicu chcesz wypocząć lub zaszaleć „na potęgę”? Podejmuj szybką decyzję, bo ilość miejsc jest ograniczona.