Zmiany, zmiany, zmiany.

Nowa dodatkowa lokalizacja, nowe prowadzące.
Wszystko z myślą o naszych Uczestnikach.

„Kto nie idzie na przód, cofa się” z tą myślą weszliśmy w nowy rok szkolny i z radością czekamy na nowych i „starych” ? uczestników naszych kursów.

Aby ułatwić Wam dotarcie do nas znaleźliśmy nowe, dla wielu bardziej dogodne miejsce do prowadzenia zajęć.

Nowa siedziba (ŁamiGłówka 2.0) znajduje się w budynku biurowym BCB przy ul. Łagiewnickiej 54/56, lok. 0.83 bud. B na parterze.

Przed budynkiem znajduje się duży parking – bez problemu dojedziecie prawie pod same drzwi i zostawicie samochód.

W okolicy Bałucki Rynek, Lidl, Biedronka, Rossmann, pizzerie, salony kosmetyczne, Manufaktura i wiele innych miejsc- możecie spędzić w nich czas w oczekiwaniu na dziecko lub pozałatwiać pilne sprawy. Oczywiście wtedy, gdy ktoś nie chce korzystać z naszej poczekalni, w której można poczytać, rozwiązać łamigłówki, pograć w gry planszowe i.t.p.

Sporo nowości, ale oczywiście wszystko co było super, zostaje dalej z nami.

Czyli:

• spotykamy się również na Piotrkowskiej 38
  • mamy dla wszystkich dużą dawkę wiedzy, a dla młodszych i zabawy
  • przygotowujemy do egzaminu 8- klasisty
  • nie zapominamy o Nocowankach, urodzinach i warsztatach tematycznych

My już czekamy na Was, sprawdzajcie, zapisujcie się, korzystajcie z wiedzy, którą chcemy Wam przekazać, a jak pojawią się pytania dzwońcie. Numer do nas także wciąż ten sam: 503 600 006.