Centrum edukacyjne ŁamiGłówka w Łodzi

ŁAMIGŁÓWKA to miejsce z siedzibą w Łodzi, w którym dzieci poprzez zabawę mogą poznać i pokochać matematykę. Łączymy przyjemność z efektywną nauką za pomocą metody nauczania EZO. Nieszablonowe zabawy, gry logiczne oraz eksperymenty pozwolą odkryć, zrozumieć i lepiej zapamiętać zagadnienia matematyczne! Każde dziecko ma wrodzone zdolności matematyczne. Potrzebuje tylko odpowiedniej stymulacji, aby jego umiejętności matematyczne mogły się rozwinąć. Naszym głównym celem jest by dziecko poczuło się pewnie i czerpało satysfakcję z obcowania z matematyką! Pokazujemy, że matematyka jest wszędzie i można się z nią zaprzyjaźnić. Zrywamy z tradycyjnym podejściem do tego przedmiotu. Zachęcamy dzieci do wyjścia ze schematów myślowych i otwarcie na nowy kierunek myślenia.

Oferujemy:

• zajęcia dodatkowe z matematyki EZO
  • zajęcia z programowania Zaprogramowani.com
  • organizację urodzin,
  • warsztaty dla dzieci i dorosłych,
  • nocowanki dla dzieci.

Przybory szkolne

kobieta przy biurku

Agnieszka Markowska – pomysłodawca ŁamiGłówki

Założyciel ŁamiGłówki Agnieszka Markowska to nauczycielka matematyki, wych. fiz., pedagog, instruktor ZHP oraz fanka rozwoju osobistego i języka niemieckiego. Ciągle poszukuje czegoś nowego, wiecznie żądna przygód i nowych odkryć. Prywatnie jest mamą dwóch synów Filipa i Janka. Posiada doskonałe podejście do dzieci i potrafi wzbudzić ciekawość u każdego - od momentu założenia centrum edukacyjnego jej celem jest pokazanie dzieciom, że matematyka nie jest straszna, wystarczy ją jedynie zrozumieć i doświadczyć. Udaje jej się to z powodzeniem prowadząc zajęcia matematyczne EZO.

Oferty pracy w ŁamiGłówce

ŁamiGłówka to miejsce, w którym prowadzimy zajęcia dodatkowe dla dzieci np. zajmujemy się nauczaniem matematyki metodą EZO oraz programowaniem, organizujemy półkolonie, urodziny i nocowanki, na których łączymy naukę i dobrą zabawę.

Jeśli jesteś osobą, która lubi dzieci i ma do nich dobre podejście, posiadasz inne umiejętności, które mogą być przydatne w naszym zespole to aplikuj.

Aktualne oferty pracy znajdują się poniżej:

• nauczyciel matematyki dla dzieci w wieku przedszkolnym
  • nauczyciel matematyki dla dzieci w wieku szkolnym
  • programista

Chcesz aplikować? Napisz lub zadzwoń.

nauczycielka z dzieckiem